Parsun sprängskiss F20A ELECTRIC 2
ID Produktkod Namn
1GB/T6170-M6NUT M6
2F20-05000903WBUSH
3F20-05000902WDAMPER, BUSH
4F20-05000901WPLATE, RECTIFIER
5T85-05030300RECTIFIER ASSEMBLYKompatibel med Yamaha 6AH-81960-00
6GB/T97.1-6WASHER 6
7GB/T93-6SPRING WASHER 6
8GB/T5783-M6x30BOLT M6x30
9GB/T5783-M6x16BOLT M6x16
10F15-07150001WFUSE WIRE (20A)Kompatibel med Mercury 83296920
11F25-05090100WFUSE ASSEMBLY
12F15-07150501WCOVERING ,POWER SOURCE LINE
13GB/T5783-M6x12BOLT M6x12
14F20-05000039WSUPPORTING STRUCTURE,RELAY
15F15-07150300WRELAY, MOTORKompatibel med Yamaha 6G1-81941-10
16F25-05170301WRELAY JACKET
17F25-05170400WCONNECTION LINE,MOTOR
18F15-07150200WCONNECTION LINE,POWER
19GB/T6170-M6NUT (COPPER)
20GB/T5782-M8x45BOLT M8x45
21GB/T97.1-8WASHER 8
22GB/T5782-M8x35BOLT M8x35
23F20-05000900WSTARTING MOTORKompatibel med Yamaha 6AH-81800-00
24F20-05000038PIN 11x 8.5x11
25F25-05170201WJACKET "A", LINKING WIRE
26GB/T5783-M8x12BOLT M8x12
27F25-05170202WJACKET "B",LINKING WIREKompatibel med Yamaha 682-82119-01
28F15-07150400WC. D.I. CABLE ASSEMBLY

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng
Part not found