Parsun sprängskiss F4 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F4-05000001-ACOWLING,BOTTOM
2GB/T818-M6X14CROSS, PAN HEAD BOLT M6X14
3GB/T97.1-6WASHER 6
4GB/T889.1-M5NUT,LOCKING
5F4-05000016HANDLE
6GB/T5783-M6X25BOLT, HEXAGON M6x25
7F4-05000020SEAT ASSY, LOCKING HOOK
8GB/T97.1-5WASHER 5
9GB/T818-M5X16SCREW, PAN HEAD M5X6
10F4-05000023HOOK, LOCK
11GB/T6170-M6NUT M6
12GB/T818-M6X12SCREW, PAN HEAD
13GB/T5783-M6x14BOLT, HEXAGON M6x14
14F4-05000013-2COVER, RUBBER

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng