Parsun sprängskiss F40 ELECTRIC 4
ID Produktkod Namn
1GB/T5783-M6x25BOLT M6x25
2GB/T5783-M6x20BOLT M6x20
2GB/T97.1-6WASHER 6
3F40-05091401EIBRACKET, MAIN RELAY
4F40-05091402EIDAMPER, MAIN RELAY
5T40-05000028TUBE, IGNITERKompatibel med Yamaha 624-42542-00
6F40-05000060EIFIXED PLATE, MAIN RELAY
7GB/T6170-M6NUT M6
8GB/T5783-M6x35BOLT M6x3S
9F40-05000063EIPLATE, SENSOR
10GB/T5783-M5x16BOLT MSx16
11GB/T97.1-5WASHER S
12F40-05091600EISENSOR, CRANKSHAFT POSITION
13GB/T5783-M6x10BOLT M6x10
14F40-05000059EICLAMP C
15F40-05090200EIIGNITION COIL ASSY
16F8-05000021WASHERKompatibel med Tohatsu 3R0-66308-0
17GB/T5783-M6x40BOLT M6x40
18GB/T5783-M6x16BOLT M6x16
19F40-05000003CLAMP
20F40-05000055EIBRACKBT, RELAY
21F40-05090700EISENSOR, WATER TEMPERATURE
22F15-07000021BUSHING, INTAKE SILENCERKompatibel med Yamaha 90387-06M79
23F8-05000007DAMPERKompatibel med Tohatsu 3B7-06305-0
24F40-05000009-2EIBRACKET, FIXED PLATE
26F40-05000009-1EI-CFIXED PLATE, ECU
27F40-05000065EICLAMP D
28F8-05000006BUSHINGKompatibel med Tohatsu 3A0-76079-0
29GB/T5783-M6x12BOLT M6x12
30F40-05000049EIFIXED PLATE, MAGNETIC VALVE
31F40-05091500EIMAGNETIC VALVE, CARBON POT
32F40-05090100EIECU
33F40-05001000EIC. D. I LINE ASSY
34F40-05001000-1EIFUSE WIRE (40A)
34F40-05001000-2EIFUSE WIRE (20A)
34F40-05001000-3EIFUSE WIRE (15A)
34F40-05001000-4EIFUSE WIRE (7.5A)
35F40-05091400EIMAIN RELAY
36F40-05001200EICONNECTION LINE, TILT
37T85-05030200RELAY ASSYKompatibel med Yamaha 6H0-81960-00
38F40-03000013EIFIXED BRACKET, TILT RELAY

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng
Part not found