Parsun sprängskiss F40 INTAKE SYSTEM 2
ID Produktkod Namn
1GB/T5783-M6x20BOLT M6x20
2GB/T97.1-6WASHER 6
3F40-05090600EISENSOR, INTAKE TEMPERATURE
4F40-05090601EIO-RING, TEMPERATURE SENSOR
5F40-05090503EISTEP MOTOR
6F40-05090503-1EIO-RING, STEP MOTOR
7F40-05090501EIIDLE CONTROL
8F40-05090602EIO-RING, IDLE CONTROL
9GB/T818-M4x10BOLT M4x10
10GB/T97.1-4WASHER 4
11GB/T818-M5x14BOLT M5x14
12GB/T93-5SPRING WASHER 5
13GB/T97.1-5WASHER 5
14F40-05000026EIIDLE CONTROL PIPE
15F40-05090803EISEAL, INTAXE SILENCER
16F40-05090800EIINTAKE SILENCER ASSYKompatibel med Mercury 8M0029463
17F40-05000039EISWING ROD, THROTTLE ACTUATOR
18F15-07130314WJOIN, CHOKE
19F40-05000900EILINK ROD ASSY, ACCELERATOR
20F40-05000901EILINK ROD, ACCELERATOR
21GB/T6170-M5NUT M5
22T20-06050302JOIN B, LINK ROD
23F40-05000016EIBUSHING, ACCELEROGRAPH
24F40-05090403EISEAL, THROTTLE VALVE
25F40-05090400EITHROTTLE VALVE ASSY
26GB/T818-M5x20BOLT M5x20Kompatibel med Yamaha 97880-05200
27HT4.0x300CLAMP 4.0x300
28F40-05090408EIRUBBER BOOT, THROTTLE VALVE
29F40-05000064EICONDUIT, THROTTLE VALVE
30GB/T5783-M6x14BOLT M6x14
31F40-05000050EIAIR PIPE A
32F40-05000048EIAIR PIPE

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T97.1-4


Parsun WASHER 4

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CARBURETOR
F9.8
CONTROL SYSTEM
F20A
CYLINDER HEAD
F40
CARBURETOR ASSY
INTAKE SYSTEM 2
F60
INTAKE SYSTEM