Parsun sprängskiss F60 INTAKE SYSTEM
ID Produktkod Namn
1GB/T5783-M6x20HEXAGON BOLT M6X20
2GB/T97.1-6WASHER, PLAIN 6
3F40-05090600EISENSOR, INTAKE TEMPERATURE
4F40-05090601EIO-RING, TEMPERATURE SENSOR
5F40-05090500EICONTROL VALVE, IDLE
6F40-05090503EISTEP MOTOR
7F40-05090503-1EIO-RING, STEP MOTOR
8F40-05090501EIIDLE CONTROL
9F40-05090502EIO RING, IDLE VALVE
10GB/T818-M4x10SCREW,PAN HEAD M4X10
11GB/T97.1-4WASHER 4
12GB/T818-M5x14BOLT M5x14
13GB/T93-5SPRING WASHER 5
14GB/T97.1-5WASHER 5
15F40-05000026EIIDLE CONTROL PIPE
16GB/T5783-M6x25HEXAGON BOLT M6x25
17F40-05090803EISEAL, INTAKE SILENCER
18F60-05001100INTAKE SILENCER
19F40-05090403EISEAL, THROTTLE VALVE
20F40-05090400EITHROTTLE VALVE ASSY
21GB/T818-M5x20BOLT M5x20Kompatibel med Yamaha 97880-05200
22HT4.0x300CLAMP 4.0x300
23F40-05090408EIRUBBER BOOT, THROTTLE VALVE
24F60-05000043GUILD PIPE, THROTTLE
25GB/T5783-M6x16HEXAGON BOLT M6X16
26F60-05000011AIR PIPE A
27F60-05000048AIR PIPE

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T97.1-4


Parsun WASHER 4

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CARBURETOR
F9.8
CONTROL SYSTEM
F20A
CYLINDER HEAD
F40
CARBURETOR ASSY
INTAKE SYSTEM 2
F60
INTAKE SYSTEM