Parsun sprängskiss F6A TOP COWLING ASSY
ID Produktkod Namn
1F6-06000000TOP COWLING ASSEMBLY
2F6-06000004COVER. TOP COWLING
3F4-08000005MARK5 F5A
3F8-08000008MARK 6 F6A
4F15-12000001LEFT MARK. TOP COWLING
5F15-12000002RIGHT MARK. TOP COWLING
6F6-06000001TOP COWLING
7GB/T97.1-5WASHER 5
8GB/T818-M5x14SCREW. PAN HEAD M5x14
9T36-06000003FRONT POTHOOK
10GB/T6170-M5NUT M5
11GB/T5783-M6x20BOLT M6x20
12GB/T97.1-6WASHER 6
13F6-06000002SEAL
14F4-08000019MARK 19

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M6X20


Parsun HEXAGON BOLT M6X20

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CONTROL
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
F6A
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
CYLINDER HEAD
CYLINDER HEAD ASSY
LOWER CASING AND DRIVE
STARTER ASSY
TOP COWLING ASSY
F4
BRACKET
CONTROL
CYLINDER AND CRANKCASE 2
LOWER DRIVE
STARTER
F9.8
BOTTOM COWLING
BRACKET
CAMSHAFT
CRANKCASE
FW BRACKET
UPPER CASING
F15
BRACKET 2
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
ELECTRICAL 1
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
LOWER CASING AND DRIVE 1
OIL PAN
STARTER
STEERING
F20A
BOTTOM COWLING
CYLINDER HEAD
ELECTRICAL 1
FUEL SYSTEM
LOWER CASING AND DRIVE 1
STEERING
TOP COWLING ASSY
F25
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
LOWER CASING AND DRIVE 1
OIL PAN
STARTER
STEERING
F40
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM 1
CYLINDER
ELECTRIC 3
ELECTRIC 4
INTAKE SYSTEM 1
INTAKE SYSTEM 2
STEERING SYSTEM
TOP COWLING ASSY
UPPER CASING
F60
BOTTOM COWLING
BRACKET
CONTROL SYSTEM
CYLINDER
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
ELECTRICAL 1
INTAKE SYSTEM
TOP COWLING ASSY