Parsun sprängskiss F9.8 FW ELECTRICAL 1
ID Produktkod Namn
1F8-09000600WFLY WHEEL
2GB/T5783-M6x30BOLT M6X30
3GB/T97.1-6WASHER 6
4F8-05090000WCOIL
5GB/T5783-M6x25BOLT M6X25
6F15-07060001RECTIFIER & REGULATOR ASSYKompatibel med Yamaha 6J8-81960-00
7GB/T6170-M6NUT M6
8GB/T97.1-6WASHER 6
9F25-05170202WCOVERING B,POWER SOURCE LINEKompatibel med Yamaha 682-82119-01
10F25-05170401WJACKET,CONNECTION LINE
11F8-05090200WCONNECTION LINE, MOTOR
12F15-07150200WLINE, POWER SOURCE
13F15-07150300WRELAYKompatibel med Yamaha 6G1-81941-10
14F15-07150301WJACKET,RELAY
15GB/T93-6SPRING WASHER 6
16GB/T5783-M6x16BOLT M6x16
17F25-07150302WPLANK,RELAY
18F8-05000027WFUSE
19F25-05090100WFUSE ASSY
20F25-05170201WCOVERING A, POWER SOURCE LINE
21GB/T818-M5X12SCREW M5x12Kompatibel med Yamaha 97885-05012
22GB/T93-5SPRING WASHER 5
23GB/T97.1-5WASHER 5
24F8-09000400WSTARTUP MOTOR
25F8-09000401WPLANK, STARTUP MOTOR
26GB/T70.1-M8x20BOLT M8X20

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T6170-M6


Parsun NUT M6

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F4
BRACKET
BOTTOM COWLING
F9.8
BRACKET
UPPER CASING
BOTTOM COWLING
TOP COWLING
FW ELECTRICAL 1
FW BOTTOM COWLING AND CONTROL
F15
BRACKET 1
UPPER CASING
CONTROL SYSTEM
STARTER
FW ELECTRICAL 2
FW CONTROL BOX
F25
STEERING
UPPER CASING
BW ELECTRICAL
FW ELECTRICAL
FW CONTROL BOX
F6A
BRACKET
F20A
BRACKET 1
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
ELECTRICAL 2
FUEL SYSTEM
CONTROL BOX ASSY
F40
CONTROL BOX
ELECTRIC 4
ELECTRIC 3
BOTTOM COWLING
STEERING SYSTEM
F60
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
CONTROL BOX ASSY