Parsun sprängskiss F15 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1GB/T5783-M6x30BOLT, HEXAGON M6x30
3F15-05000018COVER BOARD, BOTTOM COWLING
4F25-03000013RUBBER PLUG, ABNORMAL
5F15-05000017SEAL, RUBBERKompatibel med Yamaha 65W-42724-00
6F25-03000003RUBBER PLUG CIRCULAR
7F15-05000006SHEATH, WAVEKompatibel med Yamaha 65W-42726-00
8F15-01000015JACKET, CABLE
9F15-05000015RUBBER PLUG, NEEDLEKompatibel med Yamaha 689-85547-00
10F15-05000008CLAMP AKompatibel med Yamaha 90465-25M57
11F15-05000003RUBBER PLUG, QUADRATEKompatibel med Yamaha 6H442726-00
12GB/T5783-M6x25BOLT, HEXAGON M6x25
13GB/T97.1-6WASHER 6
14F15-05000005BUSHIFIG, DAMPERKompatibel med Yamaha 90387-06034
15F15-05000004DAMPERKompatibel med Yamaha 90480-14006
16GB/T5783-M6x12BOLT, HEXAGON M6x12
17F15-05030000LOCKING ASSEMBLY, TOP COWLING
18F15-05000036BUSHING BKompatibel med Yamaha 90386-12M37
19F15-05000023WASHER, WAVEKompatibel med Yamaha 90206-12052
20F15-05000026SPRING TENSION
21F15-05000025BRACKET ASSEMBLY, TENSIONAL SPRING
22F15-05000024CLIP, WATER PIPE
23F15-05000022BUSHING AKompatibel med Yamaha 90386-12MA2
24F15-05020000LOCKING HANDLE ASSEMBLY, TOP COWLING
25GB/T5783-M6x35BOLT, HEXAGON M6x35
26F15-05000033JACKET, LEVERKompatibel med Yamaha 682-42727-00
27F15-05000009NIPPLE, PLASTICKompatibel med Yamaha 6H3-44391-01
30F15-05000001BOTTOMC OWLING
31F15-05000002SEAL, BOTTOM COWLING

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M6X35


Parsun HEXAGON BOLT M6X35

Pris: 28,75 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
UPPER CASING
F6A
BRACKET
CRANKCASE
ENGINE ASSEMBLY
STARTER ASSEMBLY
STEERING
F4
STARTER
UPPER CASING
F9.8
LOWER CASING AND DRIVE
F15
BOTTOM COWLING
CAMSHAFT
CYLINDER AND CRANKCASE 1
F20A
CAMSHAFT
F25
CYLINDER AND CRANKCASE
STEERING
F40
CRANKCASE
ELECTRIC 3
ELECTRIC 4
F60
ENGINE ASSEMBLY (REPAIR KIT)