Parsun sprängskiss F4 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F4-05000001-ACOWLING,BOTTOM
2GB/T818-M6X14CROSS, PAN HEAD BOLT M6X14
3GB/T97.1-6WASHER 6
4GB/T889.1-M5NUT,LOCKING
5F4-05000016HANDLE
6GB/T5783-M6X25BOLT, HEXAGON M6x25
7F4-05000020SEAT ASSY, LOCKING HOOK
8GB/T97.1-5WASHER 5
9GB/T818-M5X16SCREW, PAN HEAD M5X6
10F4-05000023HOOK, LOCK
11GB/T6170-M6NUT M6
12GB/T818-M6X12SCREW, PAN HEAD
13GB/T5783-M6x14BOLT, HEXAGON M6x14
14F4-05000013-2COVER, RUBBER

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T97.1-5


Parsun WASHER 5

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CONTROL
F4
CONTROL
BOTTOM COWLING
FUEL TANK 12L
F9.8
ELECTRICAL
CRANKCASE
FUEL TANK 12L
FW ELECTRICAL 1
F15
CYLINDER AND CRANKCASE 1
TOP COWLING
FUEL TANK 24L
F25
UPPER CASING
OIL PAN
CYLINDER AND CRANKCASE
STARTER
FUEL TANK 24L
F6A
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
INTAKE
TOP COWLING ASSY
F20A
BRACKET 2
ELECTRICAL 1
TOP COWLING ASSY
FUEL TANK
F40
INTAKE SYSTEM 2
ELECTRIC 4
ELECTRIC 1
UPPER CASING
F60
CONTROL SYSTEM
ELECTRICAL 1
INTAKE SYSTEM
FUEL TANK (24L)