Parsun sprängskiss F9.8 CONTROL SYSTEM
ID Produktkod Namn
1F8-03010100HANDLE,GEAR SHIFT
2F8-03010001WASHER,HANDLEKompatibel med Tohatsu 3V1-66187-0
3GB/T5783-M6X12BOLT,HEXAGON M6X12
4F8-03010006PLATE,SHIFTLEVER STOPPERKompatibel med Tohatsu 3C8-66116-0
5F8-03010005STOPPER,SHIFT LEVERKompatibel med Tohatsu 3B2-66113-0
6F8-03000010SHIFT RODKompatibel med Tohatsu 3V1-66211-0
7F8-03000013COLUMNED NUT
8GB/T97.1-6WASHER 6
9F8-03010002WASHER
10GB/T8l8-M4X14SCREW M4X14
11F8-03010007PLATEKompatibel med Tohatsu 3V1-66145-0
12GB/T97.1-4WASHER 4
13F8-03010003BLOCK,SHIFT RODKompatibel med Tohatsu 3V1-66225-0
14F15-00000012SPRING Φ1.8Kompatibel med Yamaha 90468-18008
15F8-05000020PLATE,ACCELEROGRAPH ENFOPCEKompatibel med Tohatsu 3V1-63508-0
16F8-05000018BUSH,ACCELEROGRAPH ENFOPCEKompatibel med Tohatsu 346-67114-0
17F8-05000019MAIN PULLEYKompatibel med Tohatsu 3V1-63622-0
18GB/T5783-M6X30BOLT,HEXAGON M6X30
19F8-05000010LINK,ACCELEROGRAPH CONTROL
20F8-03000005SPRING Φ1.2
21GB/T96-6WASHER 6
22F8-03000011LOCK BLOCK,REVERSE GEARKompatibel med Tohatsu 3V1-66302-0
23GB/T823-M6X10BOLT M6X10

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

F15-00000012

Kompatibel med Yamaha 90468-18008


Parsun SPRING, CLAMP

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F9.8
CONTROL SYSTEM
FW BOTTOM COWLING AND CONTROL
F15
CONTROL SYSTEM
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
STEERING
F20A
CONTROL SYSTEM
STEERING
F25
CONTROL SYSTEM
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
STARTER
STEERING
F40
CONTROL SYSTEM 1
CONTROL SYSTEM 2
STARTER
STEERING SYSTEM
F60
CONTROL SYSTEM