Parsun sprängskiss F20AEFI CONTROL BOX ASSY
ID Produktkod Namn
1F20-13000000EFICONTROL BOX ASSY
2HT2.5x60CLAMP
3F20-03000400EFISTARTING SWICH ASSY
4T85-08010100CONTROL CABLE ASSY
5F15-11000002WPLATE ,CONTROL BOX Kompatibel med Yamaha 703-48293-10
6GB/T819.2-M5X12SCREW PAN HEAD M5x12
7F15-13020007WTHROTTLE HANDLE ,INCHING Kompatibel med Yamaha 703-48152-00
8F15-13000005WBUSH ,CAM
9F15-13020006WBUSH ,HANDLE
10F15-11000001WBLOCK ,RUBBER
11F15-13000014WJACKET ,CABLE
12F4-01090401STOPER ,HANG ROPE ASS'Y Kompatibel med Yamaha 682-82556-00
13F15-13020400WENGINE STOP SWICH ASS'Y
14F15-13000203WINSULATED PLUG "B" Kompatibel med Yamaha 90464-09M13
15F15-13000202WINSULATED PLUG "A"
16F15-13020001WCOVER ,CONTROL BOX
17F15-13000013WSMALL COVER ,CONTROL BOX
18F15-13020005WWASHER IIBu ,WAVE
19F15-13020100WLOCKED DISK ASS'Y
20F15-13020002WTORSION SPRING
21F15-13020003WEACH LOCKED PULLEY
22F15-13020004WPLATE ,PULLEY SPRING
23GB/T818-M4X6PAN HEAD SCREW M4x6
24F15-13020000WCOVER ASS'Y, CONTROL BOX
25GB/T9074.14-M8X30BOLT M8×30
26GB/T97.1-8WASHER 8
27F15-13000500WMACHINE.CONTROL ACCELEROGRAPH
28F15-13000007WWASHER
29GB/T896-6PIN ,COTTER 8
30F25-07000007WCONTROL CABLE TIE-IN "B"
31F15-13000002WCAM MECHANISM
32GB/T818-M3X14PAN HEAD SCREW M3 x 14
33F15-13000800WINCHING SWITCH
34F15-13000003WPLATE
35F15-13000004WPULLEY
36F15-13000001WSHIFT SPRING PLATE "B"
37F15-12000016WMARK 16
38GB/T6170-M6NUT M6
39F15-13000008WWEARABLE PLATE.CAM MACHANISM
40F15-13000700WSHIFT SWING LINK
41F15-13000601WADJUSTER FASTNESS ASS'Y
42GB/T5783-M5X25BOLT M5×25
43GB/T6170-M5NUT M5
44F15-13000300WBUZZER ASS'Y
45F15-13000602WADJUSTER PIN
46GB/T5287-6BIG WASHER 6
47F15-13000006WWEARABLE PLATE
48F15-13000011WBUSH ,SHIFT SWING LINK
49F15-13000012WBRACKET ,CONTROL BOX
50F15-12000013WMARK 13
51F15-13000015WCOVER ,WATERPROOF
52F15-13010010WBLOCK ,CONTROL HANDLE
53GB/T956.1-5WASHER ,LOCKED 5
54GB/T819.2-M5X18SCREW, PAN HEAD M5 x 18
55F15-13010003WJAM ,BUTTON
56F15-13010001WCONTROL HANDLE
57F15-13010002WCONTROL HANDLEBAR
58GB/T84.5-ST4.8X12SCREW, PAN HEAD ST4.8x12
59GB/T818-M4X10SCREW, PAN HEAD M4 x 10
60F15-13010009WCOVER ,CONTROL HANDLE
61F15-13010005WSPRING ,COMPRESSION
62F15-13010004WPART , ORIENTATION CONTROL
63F15-13010008WPLATE ,ORIENTATION PART
64GB/T820-M6X90SCREW, PAN HEAD M6 x 90

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M5X25


Parsun BOLT M5X25

Pris: 25,00 kr / st

Finns ej på lager

NackaFinns ej på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F6A
CONTROL SYSTEM
F4
CONTROL
F15
FW CONTROL BOX
F20A
CONTROL BOX ASSEMBLY
F20AEFI
CONTROL BOX ASSY
F40
CONTROL BOX
F60
CONTROL BOX ASSEMBLY