Parsun sprängskiss F4 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F4-05000001-ACOWLING, BOTTOM
2GB/T818-M6X14CROSS, PAN HEAD BOLT M6X14
3GB/T97.1-6WASHER 6
4GB/T889.1-M5NUT, LOCKING
5F4-05000016HANDLE
6GB/T5783-M6X25BOLT, HEXAGON M6x25
7F4-05000020SEAT ASSEMBLY, LOCKING HOOK
8GB/T97.1-5WASHER 5
9GB/T818-M5X16SCREW, PAN HEAD M5X6
10F4-05000023HOOK, LOCK
11GB/T6170-M6NUT M6
12GB/T818-M6X12SCREW, PAN HEAD
13GB/T5783-M6x14BOLT, HEXAGON M6x14
14F4-05000013-2COVER, RUBBER

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T6170-M6


Parsun NUT M6

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F6A
BRACKET
F4
BOTTOM COWLING
BRACKET
F9.8
BOTTOM COWLING
BRACKET
FW BOTTOM COWLING AND CONTROL
FW ELECTRIC 1
TOP COWLING
UPPER CASING
F15
BRACKET 1
CONTROL SYSTEM
FW CONTROL BOX
FW ELECTRIC 2
STARTER
UPPER CASING
F20A
BOTTOM COWLING
BRACKET 1
CONTROL BOX ASSEMBLY
CONTROL SYSTEM
ELECTRIC 2
FUEL SYSTEM
F25
BW ELECTRIC
FW CONTROL BOX
FW ELECTRIC
STEERING
UPPER CASING
F40
BOTTOM COWLING
CONTROL BOX
ELECTRIC 3
ELECTRIC 4
STEERING SYSTEM
F60
CONTROL BOX ASSEMBLY
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3