Parsun sprängskiss F9.8 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F8-03000001BOTTOM COWLING
2F8-03000004RUBBER PLUG BKompatibel med Tohatsu 3R3-66226-0
3F25-03000003CIRCULAR PLUG
4F8-03000002FUEL PIPE
5F15-01000015JACKET,CABLE
6F4-05000200FUEL CONNECTOR ASSYKompatibel med Yamaha 6G1-24304-02
7F15-07130303INDICATOR LIGHT ASSY
8F8-03000003RUBBER PLUG A
9F8-03000202HANDLE,AIR CHOKE
10F8-03000007BUSH,AIR CHOKE
11F8-03000008RUBBER PLATE,AIR CHOKE
12F8-03000201STEEL WIRE,AIR CHOKE
13F8-03000014COVER BOARD,BOTTOM COWLING
14GB/T97.1-6WASHER 6
15GB/T5783-M6X16BOLT,HEXAGON M6X16
16GB/T5783-M6X20BOLT,HEXAGON M6X20
17F8-03010008PLATE,TIGHTWIRE
18GB/T5783-M6X12BOLT,HEXAGON M6X12
19GB/T5783-M6X25BOLT,HEXAGON M6X25
20GB/T6170-M6NUT 6
21GB/T93-6SPRING WASHER 6
22F15-05030000LOCKING ASSY,TOP COWLING
23F15-03000023WASHER,WAVE
24T15-03000012BUSHING B
25F8-03000012NIPPLE
26T15-03000008BUSHING A
27F8-03020000LOCKING HANDLE,TOP COWLING
28GB/T5783-M6X25BOLT,HEXAGON M6X25
29F4-04000030SPRING,FUEL PIPE"B"Kompatibel med Yamaha 90467-09M09

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T6170-M6


Parsun NUT M6

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F4
BRACKET
BOTTOM COWLING
F9.8
BRACKET
UPPER CASING
BOTTOM COWLING
TOP COWLING
FW ELECTRICAL 1
FW BOTTOM COWLING AND CONTROL
F15
BRACKET 1
UPPER CASING
CONTROL SYSTEM
STARTER
FW ELECTRICAL 2
FW CONTROL BOX
F25
STEERING
UPPER CASING
BW ELECTRICAL
FW ELECTRICAL
FW CONTROL BOX
F6A
BRACKET
F20A
BRACKET 1
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
ELECTRICAL 2
FUEL SYSTEM
CONTROL BOX ASSY
F40
CONTROL BOX
ELECTRIC 4
ELECTRIC 3
BOTTOM COWLING
STEERING SYSTEM
F60
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
CONTROL BOX ASSY