Parsun sprängskiss F40 CONTROL SYSTEM 1
ID Produktkod Namn
1F40-05000028CONNECTING ROD, ACCELEROGRAPH
2F15-07000016JLONT, CONNECTING RODKompatibel med Yamaha 661-41262-02
3GB/T5782-M6x55BOLT M6x55
4GB/T96-6BIG WASHER 6
5F15-07000014DRIYBN WHEEL, ACCELEROGRAPHKompatibel med Yamaha 65W-41283-00
6F40-05000016BUSHING, ACCELEROGRAPH
7F40-05000033CHAIN WHEEL, ACCELEROGRAPH
8GB/T5783-M6x10BOLT M6x10
9F40-05000015PLATE, STEEL CABLE
10GB/T5783-M6x25BOLT M6x25
11GB/T97.1-6WASHER 6
12F15-05040002BEARER, SHIFT RODKompatibel med Yamaha 6F5-41662-00
13F40-03000010ROCKER, DETENT
14GB/T879.4-3x20PIN φ3x20
15F15-05040100LEVER ASSEMBLY, SHIFT RODKompatibel med Yamaha 65W-44121-00
16GB/T5783-M6x20BOLT M6x20
17F15-05000031SPRING PIECE, SHIFT RODKompatibel med Yamaha 91490-16012
18F15-05000032SPRING PIECE, SHIFT RODKompatibel med Yamaha 65W-44116-00
19F15-00000012CLIP φ8Kompatibel med Yamaha 90468-18008
20F40-03000007LCONNECTING ROD, SHIFT GEAR(L)
20F40-03000007SCONNECTING ROD, SHIFT GEAR(S)
21GB/T818-M3x14SCREW M3x14
22FI5-13000800WJIGGLE SWITCH
23FI5-05000300BWPLATE, JIGGLE SWITCH
24GB/T6170-M3NUT M3
25GB/T5783-M6x16BOLT M6x16
26F25-03030005WROCKER C, ARRESTER
27GB/T879.2-3x20COLUIINIFORM PIN φ3 x 20

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T96-6


Parsun LARGE WASHER 6

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
BOTTOM COWLING
F6A
BRACKET
STEERING
F4
BRACKET
F9.8
CONTROL SYSTEM
F15
CONTROL SYSTEM
F20A
CONTROL SYSTEM
ELECTRIC 1
F20AEFI
CONTROL SYSTEM
ELECTRICAL 1
FUEL SYSTEM
F25
CONTROL SYSTEM
F40
CONTROL SYSTEM 1
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
ELECTRIC FUEL PUMP
INTAKE SYSTEM 1
STARTER
F60
ELECTRIC 2
ELECTRIC FUEL PUMP ASSEMBLY