Parsun sprängskiss F4 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F4-05000001-ACOWLING,BOTTOM
2GB/T818-M6X14CROSS, PAN HEAD BOLT M6X14
3GB/T97.1-6WASHER 6
4GB/T889.1-M5NUT,LOCKING
5F4-05000016HANDLE
6GB/T5783-M6X25BOLT, HEXAGON M6x25
7F4-05000020SEAT ASSY, LOCKING HOOK
8GB/T97.1-5WASHER 5
9GB/T818-M5X16SCREW, PAN HEAD M5X6
10F4-05000023HOOK, LOCK
11GB/T6170-M6NUT M6
12GB/T818-M6X12SCREW, PAN HEAD
13GB/T5783-M6x14BOLT, HEXAGON M6x14
14F4-05000013-2COVER, RUBBER

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M6X25


Parsun HEXAGON BOLT M6x25

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
BOTTOM COWLING
IGNITOR
F6A
ELECTRICAL
FUEL
INNER FUEL TANK
F4
BOTTOM COWLING
FUEL TANK
LOWER DRIVE
F9.8
BOTTOM COWLING
CRANKCASE
CYLINDER HEAD
ELECTRICAL
FW ELECTRICAL 1
LOWER CASING AND DRIVE
STARTER
F15
BOTTOM COWLING
BRACKET 2
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE 2
ELECTRICAL 1
ELECTRICAL 2
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
STARTER
F20A
CONTROL SYSTEM
CRANK CASE
ELECTRICAL 1
ENGINE ASSY
STARTER ASSY
STEERING
UPPER CASING
F25
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE
ELECTRICAL
FUEL
INTAKE
LOWER CASING AND DRIVE 1
OIL PAN
STARTER
F40
BOTTOM COWLING
BRACKET 3
CONTROL SYSTEM 1
CONTROL SYSTEM 2
ELECTRIC 2
ELECTRIC 4
ELECTRIC FUEL PUMP
INTAKE SYSTEM 1
OIL PAN ASSY
STARTER
UPPER CASING
F60
ELECTRIC 2
ELECTRIC FUEL PUMP ASSY
HYDRAULIC TILT ASSY 1
INTAKE SYSTEM
OIL SUMP ASSY
STEERING (MANUAL CONTROL)