Parsun sprängskiss F40 BRACKET 3
ID Produktkod Namn
1T40-01010100-ARIGHT BRACKET ASSEMBLY
2E10-01010003BUSH
3E10-01010001PIN
4GB/T896-9CIRCLIP 9
5F25-01010324BUSHKompatibel med Yamaha 90386-12MA0
6T40-01010001-ALEFT BRACKET
7GB/T10.1-M10x1.5x45SCREW M10x1.5x45
8GB/T97.1-10WASHER 10
9GB/T889.1-M10x1.5NUT, SELF-LOCKING M10x1.5
10E10-01010009WIRE, ANODE
11GB/T97.1-6WASHER 6
12GB/T5783-M6x10BOLT M6x10
13GB/T5783-M8x16BOLT M8x16Kompatibel med Yamaha 97095-08016
14E10-01010007WASHER, PLATE
15E10-01010005BUSH A
16E10-01010004PIN
17E10-01010006BUSH B
18GB/T5783-M6x25BOLT M6x25
19E10-01010008ANODE
20GB/T879.2-3x18PIN φ3x18
21T40-01010102HANDLEKompatibel med Yamaha 65W-43192-00
22T40-01010101LIMITATIYE POSITION SHAFTKompatibel med Yamaha 65W-43191-00
23T40-01010002-ARIGHT BRACKET

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T97.1-10


Parsun WASHER 10

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F9.8
FW BRACKET
F15
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
F20A
CONTROL SYSTEM
F25
BRACKET 2
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
LOWER CASING AND DRIVE 2
OIL PUMP
F40
BRACKET 2
BRACKET 3
CONTROL SYSTEM 2
LOWER CASING AND DRIVE 2
OIL PUMP
STEERING SYSTEM
F60
BRACKET
LINK ROD ASSEMBLY
LOWER CASING AND DRIVE 2
OIL PUMP
UPPER CASING