Parsun sprängskiss F9.8 BOTTOM COWLING
ID Produktkod Namn
1F8-03000001BOTTOM COWLING
2F8-03000004RUBBER PLUG BKompatibel med Tohatsu 3R3-66226-0
3F25-03000003CIRCULAR PLUG
4F8-03000002FUEL PIPE
5F15-01000015JACKET,CABLE
6F4-05000200FUEL CONNECTOR ASSYKompatibel med Yamaha 6G1-24304-02
7F15-07130303INDICATOR LIGHT ASSY
8F8-03000003RUBBER PLUG A
9F8-03000202HANDLE,AIR CHOKE
10F8-03000007BUSH,AIR CHOKE
11F8-03000008RUBBER PLATE,AIR CHOKE
12F8-03000201STEEL WIRE,AIR CHOKE
13F8-03000014COVER BOARD,BOTTOM COWLING
14GB/T97.1-6WASHER 6
15GB/T5783-M6X16BOLT,HEXAGON M6X16
16GB/T5783-M6X20BOLT,HEXAGON M6X20
17F8-03010008PLATE,TIGHTWIRE
18GB/T5783-M6X12BOLT,HEXAGON M6X12
19GB/T5783-M6X25BOLT,HEXAGON M6X25
20GB/T6170-M6NUT 6
21GB/T93-6SPRING WASHER 6
22F15-05030000LOCKING ASSY,TOP COWLING
23F15-03000023WASHER,WAVE
24T15-03000012BUSHING B
25F8-03000012NIPPLE
26T15-03000008BUSHING A
27F8-03020000LOCKING HANDLE,TOP COWLING
28GB/T5783-M6X25BOLT,HEXAGON M6X25
29F4-04000030SPRING,FUEL PIPE"B"Kompatibel med Yamaha 90467-09M09

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M6X20


Parsun HEXAGON BOLT M6X20

Pris: 25,00 kr / st

Finns på lager

NackaFinns på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CONTROL
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
F4
CONTROL
BRACKET
LOWER DRIVE
CYLINDER AND CRANKCASE 2
STARTER
F9.8
BRACKET
UPPER CASING
BOTTOM COWLING
CRANKCASE
CAMSHAFT
FW BRACKET
F15
BRACKET 2
STEERING
OIL PAN
CONTROL SYSTEM
LOWER CASING AND DRIVE 1
ELECTRICAL 1
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
STARTER
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
F25
STEERING
OIL PAN
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
LOWER CASING AND DRIVE 1
CYLINDER AND CRANKCASE
STARTER
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
F6A
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
LOWER CASING AND DRIVE
CYLINDER HEAD
STARTER ASSY
TOP COWLING ASSY
CYLINDER HEAD ASSY
F20A
STEERING
BOTTOM COWLING
LOWER CASING AND DRIVE 1
ELECTRICAL 1
CYLINDER HEAD
FUEL SYSTEM
TOP COWLING ASSY
F40
TOP COWLING ASSY
CYLINDER
INTAKE SYSTEM 2
INTAKE SYSTEM 1
ELECTRIC 4
ELECTRIC 3
CONTROL SYSTEM 1
BOTTOM COWLING
UPPER CASING
STEERING SYSTEM
F60
BRACKET
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
ELECTRICAL 1
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
INTAKE SYSTEM
CYLINDER
TOP COWLING ASSY