Parsun sprängskiss F2.6 CYLINDER AND CRANKCASE 1
ID Produktkod Namn
1GB/T5783-M6X20BOLT M6X20
2GB/T97.1-6WASHER, PLATE
3F2.6-04000501COVER, THERMOSTATKompatibel med Yamaha 69M-E2413-00-1S
4F4-04000011GASKET, THEMOSTATKompatibel med Yamaha 68D-E2414-A0
5F4-04070003ANODEKompatibel med Yamaha 68D-E1325-00
6GB/T818-M5X25SCREW, PAN HEAD M5X25
7F4-04010002PIPE, JOINTKompatibel med Yamaha 650-24378-00
8F2.6-04000007PIPE, WATERKompatibel med Yamaha 90445-09808
9T15-04000010THERMOSTATKompatibel med Yamaha 69M-12411-01
10F2.6-04000005GASKET, CYLINDER COVERKompatibel med Yamaha 69M-11193-A0
11166F-010104VALVE GUIDE BUSHKompatibel med Yamaha 67D-11133-10
12F2.6-04040100CYLINDER HEAD ASSEMBLYKompatibel med Yamaha 69M-E1111-00-1S
13F15-04000005SPILE WATER ASSEMBLYKompatibel med Yamaha 676-11372-00
14F15-00000013PINKompatibel med Yamaha 93604-12M07
15F2.6-04000001GASKET, CYLINDER HEADKompatibel med Yamaha 69M-11181-00
16BR6HSSPARK PLUG
17F4-04000034BOLTKompatibel med Yamaha 90105-08M36
18GB/T5783-M6X16BOLT M6X16
19F2.6-07000008MARK 8Kompatibel med Yamaha 68D-E2138-40
20F4-08000110MARK 10Kompatibel med Yamaha 67D-42791-10
21F2.6-04000006COVER, CYLINDER HEADKompatibel med Yamaha 69M-E1191-00-1S

Klicka på delen ovanför mer information och beställning

Parsun reservdel

Stäng

GB/T5783-M6X20


Parsun HEXAGON BOLT M6X20

Pris: 25,00 kr / st

Finns ej på lager

NackaFinns ej på lager

Du hittar delen på följande sidor:

F2.6
CONTROL
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
F6A
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
CYLINDER HEAD
CYLINDER HEAD ASSEMBLY
LOWER CASING AND DRIVE
STARTER ASSEMBLY
TOP COWLING ASSEMBLY
F4
BRACKET
CONTROL
CYLINDER AND CRANKCASE 2
LOWER DRIVE
STARTER
F9.8
BOTTOM COWLING
BRACKET
CAMSHAFT
CRANKCASE
FW BRACKET
UPPER CASING
F15
BRACKET 2
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE 1
CYLINDER AND CRANKCASE 2
ELECTRIC 1
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
LOWER CASING AND DRIVE 1
OIL PAN
STARTER
STEERING
F20A
BOTTOM COWLING
CYLINDER HEAD
ELECTRIC 1
FUEL SYSTEM
LOWER CASING AND DRIVE 1
STEERING
TOP COWLING ASSEMBLY
F25
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM
CYLINDER AND CRANKCASE
FW BOTTOM COWLING AND BRACKET
LOWER CASING AND DRIVE 1
OIL PAN
STARTER
STEERING
F40
BOTTOM COWLING
CONTROL SYSTEM 1
CYLINDER
ELECTRIC 3
ELECTRIC 4
INTAKE SYSTEM 1
INTAKE SYSTEM 2
STEERING SYSTEM
TOP COWLING ASSEMBLY
UPPER CASING
F60
BOTTOM COWLING
BRACKET
CONTROL SYSTEM
CYLINDER
ELECTRIC 1
ELECTRIC 2
ELECTRIC 3
INTAKE SYSTEM
TOP COWLING ASSEMBLY